• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium imprez

Gminny katalog firm / Transport

 • Mini-Trans wynajem busów

  Dane:
  MINI-TRANS busy Kraków to firma z wieloletnim doświadczeniem - pracujemy dla Was nieprzerwanie już od 20 lat. Oferujemy Państwu przewóz osób i wynajem busów na terenie kraju oraz za granicę komfortowo wyposażonymi busami marki Mercedes (posiadamy wszystkie wymagane licencje i pozwolenia). Obsługujemy wycieczki, wesela, transfery, wyjazdy biznesowe, itp. Zawieziemy Cię w każde miejsce!

  Andrzej Pabian, właściciel, Wasz kierowca

  komórka
  +48 601 458 112

  stacjonarny
  +48 12 251 52 10
  E-mail:
  WWW: www.minitrans.com.pl
 • Somu

  Dane:
  Dobrze, że zmienili i nie trezba w tym roku wpisywać nazwy OPP, sporo ludzi nie oddaje 1 procenta bo im się nie chce, nie chce im się wpisywać, zastanawiać jak wpisać nazwę, czy to jest poprawnie czy nie.Pewnie i tak im się nie będzie chciało mnożyć należnego podatku razy 1/100 ale może chociaż trochę to pomoże.Sporo chorych dzieciakf3w jest leczona za kasę z 1 procenta a jak się nic nie wpisze to kasa pf3jdzie na przemiał do budżetu, jak pozostałe 99%.Ja oddam 1 procent na złość, żeby chociaż te parę złotych do tych złodziei nie trafiło.
  E-mail:
 • Wypożyczalnia samochodów DOSTAWCZYCH

  Dane:
  Jesteśmy firmą… oferującą… klientom wynajem samochodów dostawczych. Nasza firma działa na rynku od 2006 roku, od tego czasu staramy się dbać przede wszystkim o czas i wygodę swoich klientów. W naszej ofercie proponujemy najnowsze samochody o najwyższej jakości,komforcie oraz ekonomice wykorzystania. W naszej flocie znajdziecie Państwo nowoczesne samochody marki Opel Movano , Fiat Ducato , które cieszą… się niezwykłą… popularnością wśród samochodów dostawczych.
  E-mail:
  WWW: dostawcze-wynajem.pl
Do góry Powrót