• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez

 • Thursday, 10 February 2011 r.

  Turniej piłkarski firm

  Ludowy Klub Sportowy GDOVIA wraz z Urzędem Gminy w Gdowie serdecznie zapraszają na Turniej Piłki Nożnej GDÓW BIZNES-CUP 2011o Puchar Wójta Gminy Gdów - Turniej o Mistrzostwo Firm 2011 Gminy Gdów.

  Termin: 02.10.2011
  Zbiórka: 9:00
  Miejsce: Stadion sportowy LKS Gdovia ,Gdów ul. Krakowska 398

  Uczestnicy : 8-10 drużyn w kategorii Otwarty  (uczestnictwo powyżej 16-go roku życia, dla uczestników niepełnoletnich obowiązuje pisemna zgoda opiekunów)

  Skład ekip   :12 zawodników + kierownik drużyny (obowiązkowo w składzie 6 osób                 związanych z Firmą wlicza się wspólników , rodzinę właściciela ,etatowych pracowników Firmy , potwierdzonych oświadczeniem właściciela + 6 zaproszonych zawodników ).
  Organizator przyznaje dziką kartę reprezentacji Przemysłowców z Gdowa ( w składzie minimum 8 przemysłowców + 4 osoby zaproszone)

  Czas trwania meczu : 2x 12 minut

  Zgłoszenia: do dnia 28.09.2011 na osobiście, telefonicznie lub e-mailem

  Wpisowe: 600 zł płatne do dnia 28 września 2011r.  na konto Klubu z dopiskiem: „Turniej” lub u skarbnika Klubu

  Nagrody: Za 1,2,3 miejsce Puchary, dla wszystkich zespołów dyplomy oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników

  Postanowienia końcowe: Impreza ma na celu wyłonienie Mistrza Firm 2011 w Piłce Nożnej Gminy Gdów.

  REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej GDÓW  BIZNES-CUP 2011o Puchar Wójta Gminy Gdów

  1.ORGANIZATOR

  LKS Gdovia, Urząd Gminy w Gdowie.
   
  Osobą  odpowiedzialna za organizacje turnieju jest  Andrzej  Marszałek, w wszystkich sprawach nieujętych w niniejszym regulaminie ostateczną decyzje w dniu turnieju podejmuje organizator.
   
  2. MIEJSCE I TERMIN:

  2 paźdiernik2011 roku kategoria wiekowa zawodnicy rocznik 1995 i starsi, boisko LKS Gdovia ,Gdów ul. Krakowska 398

  Drużynę należy zgłosić i potwierdzić uczestnictwo poprzez wpłatę wpisowego do dnia 28 września 2011 r., osobiście u organizatora, telefonicznie 606 898 060, lub poprzez  e-mail : gdovia@onet.pl .
   
  3. CEL TURNIEJU:

  Wyłonienie drużyny:  Mistrz Firm 2011 Gminy Gdów w piłce nożnej.
  Propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród społeczności lokalnej, zawiązywanie nowych przyjaźni i kontaktów biznesowych , integracja firmy.
   
  4. SPOSÓB ROZGRYWEK:
   
  • System rozgrywek: 2 grupy po 4 -5 zespołów „każdy z każdym”, następnie mecze o miejsca wg. harmonogramu.
  • Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem.
  • Zawodnicy :12 zawodników + kierownik drużyny (obowiązkowo minimum 6 osób  związanych z Firmą wlicza się wspólników , rodzinę  właściciela ,etatowych pracowników Firmy ,  potwierdzonych oświadczeniem właściciela + 6 zaproszonych osób ).
  • W szczególnej okoliczności organizator dopuści łączone firmy rodzinne.
  • Organizator przyznaje dziką kartę drużynie Przemysłowców z Gdowa ( w składzie minimum 8 przemysłowców + 4 osoby zaproszone).
  • Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Turniej jest imprezą firm zarejestrowanych na terenie unii europejskiej.
  • W turnieju mogą brać udział osoby które mają  16 lat, w przypadku niepełnoletności wymagana pisemna zgoda opiekunów .
  • Kierownik drużyny wypełnia przed turniejem listę zgłoszeniową na sprawozdaniu meczowym, gdzie : x -zaznacza zaproszone osoby do turnieju ,oraz podkreśla nazwisko kapitana drużyny.
  • Każdy występujący zawodnik w drużynie podpisem na liście zgłoszeniowej potwierdza swą tożsamość , przynależność do drużyny ,oraz oświadcza że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w turnieju sportowym. Organizator nie dopuści do rozgrywek zespołów, w których będą występować zawodnicy niezgłoszeni na liście zgłoszeniowej.
  • Drużyny grają na boisku 1 wielkości, po 6 zawodników + bramkarz, zmiany hokejowe, czas jednego meczu 2x 12 min. Bramki o wym. 2 x 5  m. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie sportowe(zakazane metalowe wkręty w obuwiu). Piłka nr.5. Rzut karny z odległości 9m.Odległośc muru od miejsca rzutu wolnego 7m.Minimalna ilość zawodników znajdujących się na polu gry w czasie trwania meczu 4. W przypadku spóźnienia się drużyny na mecz ,drużyna zostaje ukarana karą gry w osłabieniu dwoma zawodnikami przez 2 minuty , oraz mecz zostanie skrócony do czasu zakończenia , jaki jest przewidziany w harmonogramie rozgrywek .Również w innych przypadkach sędzia ma obowiązek skrócić czas trwania meczu w celu dostosowania się do harmonogramu.
  • W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu w grupie decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych , na końcu losowanie poprzez rzutem monetą  .
  • W meczach o miejsca 1-8 ,decyduje bezpośredni pojedynek , w przypadku remisu 3 serie rzutów karnych lub do skutku na zmianę.
  • Przypomina się kapitanowi, że przed rozpoczęciem meczu należy drużynę ustawić na środku boiska w celu przywitania z przeciwnikami, a po zakończonym meczu należy pamiętać o sportowym podziękowaniu za pojedynek zawodnikom drużyny przeciwnej.
  • Kierownik drużyny składa oświadczenie że drużyna spełnia wymagania regulaminu turnieju  zapoznał się i drużynę  z regulaminem obiektu i turnieju ,oraz że bierze  na siebie całkowitą odpowiedzialność  za poczynania drużyny oraz odpowiedzialność  finansową za ewentualne szkody poczynione na majątku LKS Gdovia przez członków drużyny.
   
  UWAGA!!! Za nie sportowe zachowanie na boisku lub poza nim, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu.  Za niesportowe zachowanie w stosunku do innych uczestników  turnieju, sędziego lub organizatorów zawodnik lub cała drużyna może być wykluczona z dalszych rozgrywek. W przypadku wykluczenia drużyny, organizator nie zwraca wpisowego do turnieju.
   
  5. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

  • Zespoły, które zajęły miejsca od I-III otrzymają okolicznościowe puchary oraz dyplomy .
  • Dyplomy dla wszystkich drużyn

  6.POSTANOWIENIA KOŃCOWE :
  • Turniej towarzyski .
  • Organizator zapewnia napoje oraz bufet

Do góry Powrót